products

Mini Pencil EAS Hard Tag z tworzywa ABS, spersonalizowany system EAS AM 58KHz

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Numer modelu: HT01
Minimalne zamówienie: 100000pcs
Zasady płatności: TT IN ADVANCE
opis produktu

Szczegóły dotyczące opakowania: 1000 sztuk / ctn, 11kgs / ctn, rozmiar kartonu: 40 * 30 * 13 CM

Dane techniczne

  1. Częstotliwość: 58 KHz
  2. Kolor: czarny / szary / biały lub dostosowany
  3. Materiał: tworzywo ABS

4 Szerokość ochrony: 70-90 cm

Zalety:

Materiał 1.ABS, piękny wygląd

2. Łatwo zainstalować

3. Logo klienta może być wydrukowane na tagach jako twoje wymaganie

4. Dostępne są twarde oznaczniki na smyczy RF i AM systemu!

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd znajduje się w Hi-Tech Industrial Development Zone, Science City, Guangzhou, założonej w 2006 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów yuanów, co jest zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem integrującym nowe materiały i badania nad produktami względnymi. rozwój, produkcja i marketing.

Produkujemy głównie i dostarczamy wysokowydajną taśmę ze stopu amorficznego, nanokrystaliczną wstęgę, miękką etykietę AM, półtwarde materiały magnetyczne, taśmy ze stali nierdzewnej i produkty molibdenowe. Nasze produkty obejmują cały kraj i eksportowane do innych krajów i regionów Azji, Europy, obu Ameryk i Afryki.

W pierwszej kolejności stosujemy zasadę jakości, aby zapewnić stabilność i wydajność produktów, w 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Posiadamy silne i rozwojowe możliwości, centrum badawczo-rozwojowe powstało w tym samym roku oraz aktywnie prowadzić prace badawczo-rozwojowe związane z urządzeniami produkcyjnymi i nowymi produktami. Duży nacisk na połączenie drogi rozwoju produkcji, nauki i badań, ustanowienie długoterminowych, stabilnych relacji kooperacyjnych w dziedzinie wysokowydajnej taśmy z amorficznego stopu do czujników magnetycznych Acousto z Central South University i Guangdong University of Technology. Otrzymał szereg patentów na wynalazek, wzory użytkowe i prawa autorskie oprogramowania w ostatnich latach, QIDA został zidentyfikowany jako przedsiębiorstwa high-tech w 2006 roku. I zdobył specjalne wsparcie finansowe z State Innovation Fund i głównych projektów naukowych i technologicznych Guangdong w 2011 roku, stał się głównym dostawca materiałów amorficznych wykorzystywanych w etykietach Acousto Magnetic. W 2013 roku została zidentyfikowana pierwsza partia małych przedsiębiorstw Giant przez Guangzhou Bureau of Science and Technology and Information Technology.

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, talentom, znakomitej technologii, doskonałej jakości i najlepszej obsłudze zdobywamy większość zaufania i wsparcia klientów. Chcielibyśmy szczerze współpracować z Państwem w celu wspólnego rozwoju w najbliższej przyszłości.

Szczegóły kontaktu
Emma

Numer telefonu : +8615820236749

WhatsApp : 8613632350150