products

ABS 58Khz Ołówek AM Tag zabezpieczający Bezpieczeństwo Tagi odzieżowe Dla sklepu / sklepu z odzieżą

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Numer modelu: HT03
Minimalne zamówienie: 100000pcs
Zasady płatności: TT IN ADVANCE
opis produktu

Szczegóły dotyczące opakowania: 1000pcs / ctn, 10.5kgs / ctn, rozmiar kartonu: 40 * 30 * 24 CM

Dane techniczne
mają dłuższą odległość wykrywania (szerszy korytarz) i lepszą szybkość odbioru i czułość.

• Ryzyko fałszywych alarmów praktycznie wyeliminowane przez zasadę działania.

• Zapewnij bezpieczeństwo dla bardzo szerokich przejść i wyjść / wejść.

• Wrażliwe wykrywanie z szybką reakcją na aktywne znaczniki wchodzące w strefę wykrywania.

• Największy wybór przedmiotów, które mają być chronione, takich jak małe przedmioty, przedmioty z metalem nieferrytowym

1.AM Twardy tag
2. Częstotliwość: 58 KHz lub niestandardowe

4. Kolor: szary, czarny, biały lub dostosowany

FIRMA:

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd znajduje się w Hi-Tech Industrial Development Zone, Science City, Guangzhou, założonej w 2006 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów yuanów, co jest zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem integrującym nowe materiały i badania nad produktami względnymi. rozwój, produkcja i marketing.

Produkujemy głównie i dostarczamy wysokowydajną taśmę ze stopu amorficznego, nanokrystaliczną wstęgę, miękką etykietę AM, półtwarde materiały magnetyczne, taśmy ze stali nierdzewnej i produkty molibdenowe. Nasze produkty obejmują cały kraj i eksportowane do innych krajów i regionów Azji, Europy, obu Ameryk i Afryki.

W pierwszej kolejności stosujemy zasadę jakości, aby zapewnić stabilność i wydajność produktów, w 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Posiadamy silne i rozwojowe możliwości, centrum badawczo-rozwojowe powstało w tym samym roku oraz aktywnie prowadzić prace badawczo-rozwojowe związane z urządzeniami produkcyjnymi i nowymi produktami. Duży nacisk na połączenie drogi rozwoju produkcji, nauki i badań, ustanowienie długoterminowych, stabilnych relacji kooperacyjnych w dziedzinie wysokowydajnej taśmy z amorficznego stopu do czujników magnetycznych Acousto z Central South University i Guangdong University of Technology. Otrzymał szereg patentów na wynalazek, wzory użytkowe i prawa autorskie oprogramowania w ostatnich latach, QIDA został zidentyfikowany jako przedsiębiorstwa high-tech w 2006 roku. I zdobył specjalne wsparcie finansowe z State Innovation Fund i głównych projektów naukowych i technologicznych Guangdong w 2011 roku, stał się głównym dostawca materiałów amorficznych wykorzystywanych w etykietach Acousto Magnetic. W 2013 roku została zidentyfikowana pierwsza partia małych przedsiębiorstw Giant przez Guangzhou Bureau of Science and Technology and Information Technology.

Szczegóły kontaktu
Emma

Numer telefonu : +8615820236749

WhatsApp : 8613632350150