aboutus

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: QIDA
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 40000000-5000000
Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd znajduje się w Hi-Tech Industrial Development Zone, Science City, Guangzhou, założonej w 2006 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów juanów, która jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym nowe materiały i powiązane produkty oraz rozwój, produkcja i marketing.

Produkujemy i dostarczamy głównie taśmy amorficzne o wysokiej wydajności, taśmy nanokrystaliczne, miękkie etykiety AM, półtwarde materiały magnetyczne, taśmy ze stali nierdzewnej i produkty z molibdenu. Nasze produkty obejmują cały kraj i są eksportowane do innych krajów i regionów Azji, Europy, obu Ameryk i Afryki.

Przestrzegając najpierw zasady jakości, aby zapewnić stabilność jakości i wydajność produktów, w 2007 roku przeszliśmy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Posiadamy silne i rozwijające się możliwości, centrum badawczo-rozwojowe powstało w tym samym roku oraz aktywnie prowadzić prace badawczo-rozwojowe związane z produkcją sprzętu i nowych produktów. Duży nacisk na połączenie technologii produkcji, nauki i rozwoju technologii badawczej, ustanowił długoterminowe stabilne relacje współpracy w dziedzinie wysokowydajnych amorficznych pasków ze stopów do czujników magnetycznych Acousto z Central South University i Guangdong University of Technology. W ostatnich latach uzyskał szereg patentów na wynalazek, wzorów użytkowych i praw autorskich do oprogramowania. W 2006 r. QIDA został zidentyfikowany jako przedsiębiorstwo z sektora wysokich technologii. W 2011 r. Uzyskał wsparcie ze środków specjalnych od State Innovation Fund i dużych projektów naukowych i technologicznych w Guangdong. dostawca materiałów amorficznych stosowanych w etykietach Acousto Magnetic. W 2013 r. Guangzhou Bureau of Science and Technology and Information Technology zidentyfikowało pierwszą partię przedsiębiorstw Little Giant.

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, talentom, doskonałej technologii, doskonałej jakości i najlepszej obsłudze zdobywamy zaufanie i wsparcie większości klientów. Chcielibyśmy z tobą szczerze współpracować, aby w najbliższej przyszłości dążyć do wspólnego rozwoju.

-02-
Historia

W 2005 r. Zespół ds. Badań i rozwoju pomyślnie opracował etykietę magnet eas;

QIDA Założona w 2006 roku

Pełny zestaw linii do produkcji wstęgi amorficznej ustanowiony w 2008 roku

Pełny zestaw linii do produkcji półtwardych materiałów magnetycznych ustanowiony w 2010 roku.

Pełny zestaw linii produkcyjnych AM Label ustanowiony w 2012 roku.

Roczna moc osiągnęła 1 miliard w 2014 r.

W 2015 r. Określono go jako "instytucje badawcze i rozwojowe Guangzhou w 2015 r."; Aby rozszerzyć linię produktów do czterech kategorii setek produktów.

2016 przesyłek do 30 milionów

-03-
Usługa


rozsądne ceny; najbardziej profesjonalne produkty; najlepsze usługi.

Posiadamy kilka niezależnych biur R & D, odpowiedzialnych głównie za testowanie wydajności materiałów, częstotliwości, amplitudy itp.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z kilku inżynierów materiałowych, inżynierów elektroników, inżynierów oprogramowania i inżynierów automatyki. Nasze główne osiągnięcia obejmują niezależną zdolność rozwoju techniki wytwarzania amorficznej wstęgi i pół-twardych materiałów magnetycznych oraz pełną automatyczną produkcję etykiet AM.

1. Skuteczność alarmu Reliabel

Nasza firma ma kompletny zestaw amorficznych rezonatorów i technologię produkcji odchyleń magnetycznych. Dopasowujemy wydajność obu materiałów dokładnie tak, aby jak najlepiej pasowały do ​​statusu w procesie produkcji etykiet AM. Tak więc nasze etykiety zapewniają wyjątkową wydajność alarmową i skutecznie poprawiają wydajność bezpieczeństwa detalicznego.

Aby spełnić zróżnicowane wymagania etykiety AM, nasze produkty można podzielić na trzy serie: etykieta QD z 3 rezonatorami, QD DR, QD Label z 1 rezonatorem.

2. Dobra skuteczność dezaktywacji:

Zastosowanie etykiety AM ma na celu sprawdzenie, czy etykiety mają dobre działanie alarmowe, zanim przejdą one przez licznik kas, i nie jest to alarm po wyłączeniu przez urządzenia dezaktywujące. Połączyliśmy różne rzeczywiste zastosowane okoliczności etykiet AM podczas produkcji i upewniliśmy się, że etykiety z dobrą skutecznością przeciwzakłóceniową, a następnie nie działa ponownie po dezaktywacji przez standardowe urządzenia dezaktywujące.

3. Dobra kompatybilność:

Etykiety AM muszą działać z dopasowaną anteną AM, odległość wykrywania jest różna w zależności od marki lub różnych typów anten. Nasz zakres częstotliwości jest kontrolowany w 57,7KHz ~ 58,3KHz z antenami o lepszej jakości, pozostałe to 57KHz ~ 59KHz ze standardowymi antenami .

Niektóre etykiety AM produkowane przez inne firmy o niższej częstotliwości, o wysokiej skuteczności tłumienia, odległość wykrywania tych etykiet będzie krótka i nie będzie chroniła bezpieczeństwa sprzedawcy.

Nasza firma kontroluje preformy rezonatorów amorficznych i produkcji odchylania magnetycznego, precyzyjnie etykietując przy użyciu precyzyjnych urządzeń automatyki, a my gwarantujemy etykietę o częstotliwości 57,7 kHz ~ 58,3 kHz, która bez problemu może współpracować z dowolną anteną AM na rynku.

4. Dobra konsystencja

Detaliści bardzo dbają o spójność etykiet AM w różnych partiach podczas masowej produkcji. Nasza firma ma pełny zestaw amorficznych rezonatorów i technologię produkcji odchyleń magnetycznych, wraz z uszczelnieniami i innymi powiązanymi technologiami. Więc możemy w pełni zagwarantować spójność etykiet AM.

Ponieważ wadliwa dawka etykiet AM jest kluczowym punktem, który zdecydował o skuteczności przeciwzakłóceniowej, nasza firma oferuje usługę darmowej wymiany, jeśli nasze etykiety AM są gorszej wykrywalności, dezaktywacji i kleju itp.

-04-
Nasz zespół

Dlaczego właśnie my?

1. Kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające Dostawca, może pomóc zaoszczędzić czas i koszty.

2. Nasz własny producent może ściśle kontrolować jakość i uczynić koszt najbardziej konkurencyjnym.

3. Łatwa obsługa, atrakcyjny wygląd.

4. Profesjonalna technika wspiera i świetna obsługa.

5. Szybka dostawa i bezpieczny sposób wysyłki.

6. Zapewnia doskonałą ochronę Twojego towaru.

Szczegóły kontaktu