Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
Etykiety AM zabezpieczające przed kradzieżą; Paski ze stopu amorficznego; Rdzenie transformatorów

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Etykieta Anti Shoplifting na sprzedaż
dobra jakość Etykieta Anti Shoplifting na sprzedaż
Etykiety z mocnym klejem, działają dobrze i stabilnie.

—— Saavedra

Dobra jakość dla półtwardych taśm magnetycznych i amorficznych stopów, a opakowania są mocniejsze. Nadzieję, aby ustanowić długą współpracę z u!

—— Novotny

Im Online Czat teraz

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
Fabryka 1 Firma Biuro 2014 Euroshop odbędzie się w dniach 17-21 listopada 2014 r. W Düsseldorfie w Niemczech 2014 EQUIPMAG RETAIL CHINA EXPO odbędzie się w dniach od 17 do 17 października 2014 w Szanghaju 2014 CHINASHOP odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada w Fuzhon, FUJIAN 2015 C-star odbędzie się w dniach 13-15 maja 2015 r. W Szanghaju 2015 RETEXPO odbędzie się w Moskwie w dniach 26-26 listopada.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : QIDA
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 40000000-5000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%


rozsądne ceny; najbardziej profesjonalne produkty; najlepsze usługi.

Posiadamy kilka niezależnych biur R & D, odpowiedzialnych głównie za testowanie wydajności materiałów, częstotliwości, amplitudy itp.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z kilku inżynierów materiałowych, inżynierów elektroników, inżynierów oprogramowania i inżynierów automatyki. Nasze główne osiągnięcia obejmują niezależną zdolność rozwoju techniki wytwarzania amorficznej wstęgi i pół-twardych materiałów magnetycznych oraz pełną automatyczną produkcję etykiet AM.

1. Skuteczność alarmu Reliabel

Nasza firma ma kompletny zestaw amorficznych rezonatorów i technologię produkcji odchyleń magnetycznych. Dopasowujemy wydajność obu materiałów dokładnie tak, aby jak najlepiej pasowały do ​​statusu w procesie produkcji etykiet AM. Tak więc nasze etykiety zapewniają wyjątkową wydajność alarmową i skutecznie poprawiają wydajność bezpieczeństwa detalicznego.

Aby spełnić zróżnicowane wymagania etykiety AM, nasze produkty można podzielić na trzy serie: etykieta QD z 3 rezonatorami, QD DR, QD Label z 1 rezonatorem.

2. Dobra skuteczność dezaktywacji:

Zastosowanie etykiety AM ma na celu sprawdzenie, czy etykiety mają dobre działanie alarmowe, zanim przejdą one przez licznik kas, i nie jest to alarm po wyłączeniu przez urządzenia dezaktywujące. Połączyliśmy różne rzeczywiste zastosowane okoliczności etykiet AM podczas produkcji i upewniliśmy się, że etykiety z dobrą skutecznością przeciwzakłóceniową, a następnie nie działa ponownie po dezaktywacji przez standardowe urządzenia dezaktywujące.

3. Dobra kompatybilność:

Etykiety AM muszą działać z dopasowaną anteną AM, odległość wykrywania jest różna w zależności od marki lub różnych typów anten. Nasz zakres częstotliwości jest kontrolowany w 57,7KHz ~ 58,3KHz z antenami o lepszej jakości, pozostałe to 57KHz ~ 59KHz ze standardowymi antenami .

Niektóre etykiety AM produkowane przez inne firmy o niższej częstotliwości, o wysokiej skuteczności tłumienia, odległość wykrywania tych etykiet będzie krótka i nie będzie chroniła bezpieczeństwa sprzedawcy.

Nasza firma kontroluje preformy rezonatorów amorficznych i produkcji odchylania magnetycznego, precyzyjnie etykietując przy użyciu precyzyjnych urządzeń automatyki, a my gwarantujemy etykietę o częstotliwości 57,7 kHz ~ 58,3 kHz, która bez problemu może współpracować z dowolną anteną AM na rynku.

4. Dobra konsystencja

Detaliści bardzo dbają o spójność etykiet AM w różnych partiach podczas masowej produkcji. Nasza firma ma pełny zestaw amorficznych rezonatorów i technologię produkcji odchyleń magnetycznych, wraz z uszczelnieniami i innymi powiązanymi technologiami. Więc możemy w pełni zagwarantować spójność etykiet AM.

Ponieważ wadliwa dawka etykiet AM jest kluczowym punktem, który zdecydował o skuteczności przeciwzakłóceniowej, nasza firma oferuje usługę darmowej wymiany, jeśli nasze etykiety AM są gorszej wykrywalności, dezaktywacji i kleju itp.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Shirley

Tel: 86-20-32058623

Faks: 86-20-32058625

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)