Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
Etykiety AM zabezpieczające przed kradzieżą; Paski ze stopu amorficznego; Rdzenie transformatorów

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

dobra jakość Etykieta Anti Shoplifting na sprzedaż
dobra jakość Etykieta Anti Shoplifting na sprzedaż
Etykiety z mocnym klejem, działają dobrze i stabilnie.

—— Saavedra

Dobra jakość dla półtwardych taśm magnetycznych i amorficznych stopów, a opakowania są mocniejsze. Nadzieję, aby ustanowić długą współpracę z u!

—— Novotny

Im Online Czat teraz

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
Fabryka 1 Firma Biuro 2014 Euroshop odbędzie się w dniach 17-21 listopada 2014 r. W Düsseldorfie w Niemczech 2014 EQUIPMAG RETAIL CHINA EXPO odbędzie się w dniach od 17 do 17 października 2014 w Szanghaju 2014 CHINASHOP odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada w Fuzhon, FUJIAN 2015 C-star odbędzie się w dniach 13-15 maja 2015 r. W Szanghaju 2015 RETEXPO odbędzie się w Moskwie w dniach 26-26 listopada.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : QIDA
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 40000000-5000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd znajduje się w Hi-Tech Industrial Development Zone, Science City, Guangzhou, założonej w 2006 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów yuanów, co jest zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem integrującym nowe materiały i badania nad produktami względnymi. rozwój, produkcja i marketing.

Produkujemy głównie i dostarczamy wysokowydajną taśmę ze stopu amorficznego, nanokrystaliczną wstęgę, miękką etykietę AM, półtwarde materiały magnetyczne, taśmy ze stali nierdzewnej i produkty molibdenowe. Nasze produkty obejmują cały kraj i eksportowane do innych krajów i regionów Azji, Europy, obu Ameryk i Afryki.

W pierwszej kolejności stosujemy zasadę jakości, aby zapewnić stabilność i skuteczność produktów, w 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Posiadamy silne i rozwojowe możliwości, centrum badawczo-rozwojowe powstało w tym samym roku oraz aktywnie prowadzić prace badawczo-rozwojowe związane z urządzeniami produkcyjnymi i nowymi produktami. Duży nacisk na połączenie drogi rozwoju produkcji, nauki i badań, ustanowienie długoterminowych, stabilnych relacji kooperacyjnych w dziedzinie wysokowydajnej taśmy z amorficznego stopu do czujników magnetycznych Acousto z Central South University i Guangdong University of Technology. Otrzymał szereg patentów na wynalazek, wzory użytkowe i prawa autorskie oprogramowania w ostatnich latach, QIDA został zidentyfikowany jako przedsiębiorstwa high-tech w 2006 roku. I zdobył specjalne wsparcie finansowe z State Innovation Fund i głównych projektów naukowych i technologicznych Guangdong w 2011 roku, stał się głównym dostawca materiałów amorficznych wykorzystywanych w etykietach Acousto Magnetic. W 2013 roku została zidentyfikowana pierwsza partia małych przedsiębiorstw Giant przez Guangzhou Bureau of Science and Technology and Information Technology.

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, talentom, znakomitej technologii, doskonałej jakości i najlepszej obsłudze zdobywamy większość zaufania i wsparcia klientów. Chcielibyśmy szczerze współpracować z Państwem w celu wspólnego rozwoju w najbliższej przyszłości.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Shirley

Tel: 86-20-32058623

Faks: 86-20-32058625

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)